Fysiotherapeuten

Jacob Schulting
Algemeen Fysiotherapeut
Ouderenzorg / Fysiofit
Mailadres: schulting.j@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / do

Anke Kleiboer
Algemeen fysiotherapeut
Sportfysiotherapeut (Master)
Begeleiden beweegprogramma’s COPD en Knierevalidatie , revalidatie na sportletsels. Begeleiden turnsters SVOD
Mailadres: kleiboer.a@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / wo ocht / vr

Karin van Kammen-Beerlage
Algemeen fysiotherapeut
Bekkenfysiotherapeut (Master)
Kinderbekkenfysiotherapeut
Begeleiden Zwangerfit / Fysiofit
Mailadres: kammenvan.k@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / wo ocht / do

Hilke Kranenborg
Algemeen Fysiotherapeut
Bewegingswetenschapper MSc
Begeleiden beweegprogramma COPD / neurorevalidatie / Fysiofit
Mailadres: kranenborg.h@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / wo / do

Brenda Pennings-Diepenbroek
Kinderfysiotherapeut
Kinderbekkenfysiotherapeut
Speciaal basis onderwijs / diagnosticeren en behandelen van schrijf(motorische) problemen / kinderen van 0-2jaar.
Mailadres: pennings.b@fysiode.nl
Aanwezig op: di / do / vr

Jacqueline Lohle-Akkersdijk
Kinderfysiotherapeut (Master)
Sensorisch integratie therapeut
Begeleiden kinderen speciaal onderwijs / Fitkidsgroepen / klompvoetjes / Fysiofit
Mailadres: lohle.j@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / wo / do / vr

Hester Houweling
Algemeen fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut (Master)
Speciaal basis onderwijs / medisch kinderdagverblijf / kinder neurorevalidatie
Begeleiden kinder beweeggroepen / Fitkids / Fysiofit
Mailadres: houweling.h@fysiode.nl
Aanwezig op: di ocht / woe / do / vr ocht

Doreen Nieuwdorp
Kinderfysiotherapeut
Algemeen Fysiotherapeut
Begeleiden kinder beweeggroepen / fitkids.
Mailadres: nieuwdorp.d@fysiode.nl
Aanwezig op: di / wo / vr

Marleen Hoffmann
Algemeen Fysiotherapeut
Manueel Therapeut (Master)
Dry Needling
Begeleiding beweegprogramma chronische rug- en nekklachten / Fysiofit
Mailadres: hoffmann.m@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / wo / do / vr

Martijn Oortman
Algemeen Fysiotherapeut
Manueel Therapeut (Master)
Lid Schoudernetwerk
MSU Echografist

Shockwave
Begeleiding beweegprogramma chronische rug- en nekklachten / Fysiofit
Mailadres: oortman.m@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / wo / do

Mientje Cremers-van de Ban
Algemeen fysiotherapeut
Bedrijfsfysiotherapeut
Perfect Pilates / Fysiofit
Vitaliteitconsulent
Mailadres: cremers.m@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / wo / do

Jeannette Bloemendal- van Zijl
Algemeen Fysiotherapeut Oedeemfysiotherapeut
Begeleiden beweegprogramma voor Herstel en conditie / Fysiofit
Mailadres: bloemendal.j@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / do

Jolanda Petra
Algemeen Fysiotherapeut
Begeleiden beweegprogramma’s Diabetes/obesitas , COPD en Migrantenvrouwen/ Fysiofit
Mailadres: petra.j@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / vr

Iwan Siemelink
Algemeen fysiotherapeut
Psy – somatische klachten
Begeleiden beweegprogramma obesitas / Fysiofit
Mailadres: siemelink.i@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / wo / do / vr

Véroline Maerman
Algemeen fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut i.o
Begeleiden kinderen speciaal onderwijs/ Fysiofit
Mailadres: maerman.v@fysiode.nl
Aanwezig op: ma ocht/ wo / do / vr

Gerard van den Brink
Algemeen Fysiotherapeut
Ouderenzorg / Fysiofit
Mailadres: brinkvanden.g@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di / wo ocht / do / vr

Marleen Dijkhof (waarneming)
Algemeen Fysiotherapeut i.o.
Fysiofit
Mailadres: dijkhof.m@fysiode.nl
Aanwezig op: ma avond

Merlin Fakkert
Algemeen Fysiotherapeut

Oedeemtherapie i.o.
Mailadres: fakkert.m@fysiode.nl
Aanwezig op: ma / di/ woe / vrij