Fysiotherapeuten

Anke Kleiboer
Algemeen fysiotherapeut
Sportfysiotherapeut (Master)
MSU Echografist / Shockwave
Knierevalidatie
Begeleiden beweegprogramma COPD
Mailadres: kleiboer.a@fysiode.nl
BIG nummer: 19911341004

 

Karin van Kammen-Beerlage
Algemeen fysiotherapeut
Bekkenfysiotherapeut (Master)
Kinderbekkenfysiotherapeut
Zwangerfit / fysiofit
Mailadres: kammenvan.k@fysiode.nl
BIG nummer: 19033067304

 

Hilke Kranenborg
Algemeen Fysiotherapeut
Bewegingswetenschapper MSc
Neurorevalidatie
Begeleiden beweegprogramma COPD
Fysiofit
Mailadres: kranenborg.h@fysiode.nl
BIG nummer: 69914821604

 

Brenda Pennings-Diepenbroek
Kinderfysiotherapeut
Kinderbekkenfysiotherapeut
Speciaal basis onderwijs / diagnosticeren en behandelen van schrijf(motorische) problemen / kinderen van 0-2jaar.
Mailadres: pennings.b@fysiode.nl
BIG nummer: 29052913004

 

 

Jacqueline Lohle-Akkersdijk
Kinderfysiotherapeut (Master)
Sensorisch integratie therapeut
Begeleiden kinderen speciaal onderwijs
Klompvoetjes
Mailadres: lohle.j@fysiode.nl
BIG nummer: 19032979504

 

Hester Houweling
Algemeen fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut (Master)
Speciaal basis onderwijs / medisch kinderdagverblijf / kinder-neurorevalidatie
Begeleiden beweeggroepen Islim / fitkids
Mailadres: houweling.h@fysiode.nl
BIG nummer: 09066318004

 

Doreen Nieuwdorp
Kinderfysiotherapeut (Master)
Algemeen Fysiotherapeut
ISST Schroth Therapeut
Begeleiden kinderen speciaal basis onderwijs
Begeleiden beweeggroepen Islim / fitkids / COPD
Mailadres: nieuwdorp.d@fysiode.nl
BIG nummer: 79916017104

 

Marleen Hoffmann
Algemeen Fysiotherapeut
Manueel Therapeut (Master)
Dry Needling
Begeleiding beweegprogramma chronische rug- en nekklachten Fysiofit
Mailadres: hoffmann.m@fysiode.nl
BIG nummer: 49908855104

 

Martijn Oortman
Algemeen Fysiotherapeut
Manueel Therapeut (Master) / Lid Schoudernetwerk
MSU Echografist / Shockwave
Begeleiding beweegprogramma chronische rug- en nekklachten
Fysiofit
Mailadres: oortman.m@fysiode.nl
BIG nummer: 49053249204

Mientje Cremers-van de Ban
Algemeen fysiotherapeut
Bedrijfsfysiotherapeut
Perfect Pilates / Fysiofit
Vitaliteitconsulent
Mailadres: cremers.m@fysiode.nl
BIG nummer: 19033038204

 

Jolanda Petra
Algemeen Fysiotherapeut
Begeleiden beweegprogramma’s Diabetes / obesitas / COPD en Migrantenvrouwen
Fysiofit
Mailadres: petra.j@fysiode.nl
BIG nummer: 49045255604

 

 

Iwan Siemelink
Algemeen fysiotherapeut
Psychosomatische klachten
Begeleiden beweeggroepen obesitas en diabetes
Integraal leefstijl en vitaliteitscoach & trainer: leefstijl als medicijn!
Mailadres: siemelink.i@fysiode.nl
BIG nummer: 19035883604

 

Véroline Maerman
Algemeen fysiotherapeut
Kinderfysiotherapeut i.o
Begeleiden kinderen speciaal basisonderwijs
Begeleiding beweeggroep COPD
Fysiofit
Mailadres: maerman.v@fysiode.nl
BIG nummer: 89919897404

 

Gerard van den Brink
Algemeen Fysiotherapeut
Ouderenzorg
Fysiofit
Mailadres: brinkvanden.g@fysiode.nl
BIG nummer: 39920588104

 

 

Merlin Fakkert
Algemeen Fysiotherapeut
Oedeemtherapeut
Ouderenzorg
Mailadres: fakkert.m@fysiode.nl
BIG nummer: 49921352704

 

 

Marleen Dijkhof
Algemeen Fysiotherapeut
Fysiofit
Mailadres: dijkhof.m@fysiode.nl
BIG nummer: 69924406404

 

 

 

Lizzy Kleine Schaars
Fysiotherapeut i.o.
Fysiofit
Beweegspecialist
Ondersteuning beweegprogramma’s diabetes / obesitas / COPD / neurorevalidatie
Mailadres: kleineschaars.l@fysiode.nl

 

 

 

Herma van Putten
Algemeen Fysiotherapeut
Manueel Therapeut
Fysiofit
Mailadres: puttenvan.h@fysiode.nl
BIG nummer: 99911811404

 

 

 

 

Jill Mustert
Algemeen Fysiotherapeut
Geriatrisch Fysiotherapeut
Fysiofit
Lid Parkinson netwerk
Mailadres: mustert.j@fysiode.nl
BIG nummer: 79910063804

 

 

Tim van Reem
Beweegspecialist ouderenzorg